1. Pasūtījuma veikšana un maksājumu kārtība


SIA “Flowdel solutions” piedāvā iespēju iegādāties premium kokskaidu granulas ar piegādi 5 darba dienu laikā visā Latvijas teritorijā

Lai  veiktu pasūtījumu,  ir nepieciešams izpildīt sekojošus soļus mūsu interneta veikalā www.elitwood.lv:

 1. Izvēlēties produkta veidu un daudzumu
 2. Norādīt pircēja informāciju.
 3. Sniegt informāciju par personu, kura pieņems pasūtījumu piegādes brīdī.
 4. Apstiprināt pasūtījumu. Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jums nosūtīsim rēķinu apmaksai un piegādāsim produktus 5 darba dienu laikā pec apmaksas saņemšanas

Mājas lapā norādītas cenas ietver 12% fiziskās personas PVN. Ja vēlaties iegādāties kokskaidu granulas ar 0% PVN (granulām) likmi, norādiet uzņēmuma kontaktinformāciju, rekvizītus un derīgu PVN reģistrācijas numuru - mēs Jums nosūtīsim rēķinu ar 0% PVN (granulām) likmi. Rēķins ir derīgs 3 darba dienas pēc tā nosūtīšanas klientam.


3. Svarīga informācija par pasūtījumu un pasūtījuma apstiprinājums


Tiklīdz tiks veikts pasūtījums, SIA “Flowdel solutions” uz Jūsu norādīto elektroniskā pasta adresi nosūtīs apstiprinājuma ziņu par veikto pasūtījumu, kurā būs ietverta būtiskākā informācija saistībā ar pasūtījumu. Pasūtījums tiks apstrādāts tikai pēc pilnas apmaksas saņemšanas. Tiklīdz apmaksa būs veikta, Jūs uz norādīto elektroniskā pasta adresi saņemsiet ziņu, kurā tiks norādīta precīza informācija par plānoto produktu piegādi.

Apstiprinājuma e-pastā būs iekļauta šāda informācija:

 1. Klienta identificējošā informācija;
 2. Pārdevēja nosaukums un kontaktinformācija;
 3. Informācija par iegādātajām precēm, pasūtījuma summa;
 4. Izmantotais maksājuma veids;
 5. Pasūtījuma numurs.


4. Cenas


Produkta cena ir redzama pasūtījuma formēšanas brīdī, bet pasūtījuma gala cena (ar iekļautām piegādes izmaksām) tiek aprēķināta automātiski, izvēloties atbilstošu piegādes veidu un adresi. Piegādes cena ir redzama pasūtījuma noformēšanas brīdī. 


5. Piegādes nosacījumi


SIA “Flowdel solutions” norāda, ka no brīža kad tikusi veikta pilna apmaksa par veikto pasūtījumu, tas tiks piegādāts  ne vēlāk kā 5 (piecu) darba dienu laikā. Ja neparedzētu apstākļu dēļ, piegādei būs nepieciešams ilgāks laiks kā norādīts iepriekš, SIA ”Flowdel solutions” pārstāvis sazināsies ar Jums un informēs par esošajiem apstākļiem.

Piegāde ar piegādātāju ir iespējama izpildoties šiem nosacījumiem:

 1. Piegādātājs veic piegādi tikai darba dienās no plkst.8.00 līdz 17.00. Par piegādi Jums uz e-pastu tiks nosūtīts pasūtījuma izsekošanas kods un piegādes dienā piegādātājs zvanīs vismaz 1 stundu pirms piegādes un informēs par precīzu ierašanās laiku.
 2. Par piegādes laika pārcelšanu lūdzam sazināties ar SIA “Flowdel solutions” pārstāvi ne vēlāk kā divas dienas pirms plānotās piegādes.
 3. Prece tiks piegādāta uz Jūsu norādīto adresi un pasūtīto produkciju drīkstēs pieņemt tā persona, kura būs tikusi norādīta kā preces saņēmējs pasūtījuma veikšanas brīdī.
 4. Piegādātāja kravas automašīnas izmēri ir 9 metri garumā, 2,45 metrus platumā un 4 metri augstumā, līdz ar to lūdzam nodrošināt, ka piegādātājam būs iespējams veikt piegādi uz Jūsu norādīto adresi. Ja piegāde nebūs iespējama norādītajā adresē, piegādātājs piegādi veiks citā tuvākajā iespējamajā adresē.
 5. Lai pasūtītās produkcijas piegāde būtu veiksmīga, Jums nepieciešams nodrošināt, ka piebraucamā ceļa platums ir pietiekams (vismaz 3 metri), ceļa segums ir atbilstošs, lai par to pārvietotos automašīna, kuras pilna masa pārsniedz 10 tonnas, ceļš ir notīrīts, kravas automobilim būtu iespēja veikt apgriešanās manevru.
 6. Ja ir noteikti apstākļi, kuru dēļ varētu tikt apgrūtināta kokskaidu granulu, brikešu vai malkas piegāde, lūdzam par to nekavējoties pēc šādu apstākļu konstatēšanas, sazināties ar SIA “Flowdel solutions” pārstāvi.
 7. Ja dažādu apstākļu dēļ nebūs iespējams veikt piegādi, tad piegādātājs to veiks atkārtoti, to iepriekš saskaņojot ar Jums. Atkārtotas piegādes maksa ir 50% apmērā no sākotnējās piegādes cenas.
 8. Pavadzīmes orģināls tiks pievienots pie viena no produktiem


6. Atteikuma tiesības

 1. Atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā, no pasūtījuma piegādes dienas.
 2. SIA “Flowdel solutions” nodrošina iespēju aizpildīt iepriekš sagatavotu atteikuma veidlapu.
 3. Atteikuma tiesības ir izmantotas, ja paziņojums par atteikumu ir nosūtīts vai iesniegts atteikuma tiesību izmantošanas termiņā.
 4. Atteikšanās no preces ir iespējama, ja tā ir tikusi saglabāta orģinālajā iepakojumā un ir tādā pašā stāvokli kā Jūs to saņēmāt.
 5. Saskaņā ar Patērētāju tiesības aizsardzības likuma 12.panta devīto daļu, atteikuma gadījumā, Jūs sedzat preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas. Izmaksas, kas ir jāsedz, ir lai pasūtīto preci varētu nogādāt atpakaļ pārdevējam.
 6. Aizpildītu un ieskenētu atteikuma anketu, tai pievienojot pirkuma apliecinošu dokumentu, lūdzam nosūtīt uz e-pastu [email protected].


7. Klienta datu aizsardzība


SIA “Flowdel solutions” savā darbībā izmanto tikai tos personas datus, kas ir būtiski nepieciešami, lai varētu izpildīt ar klientu noslēgtā līguma prasības. Klientu bankas karšu vai cita būtiska bankas informācija netiek apstrādāta un SIA “Flowdel solutions” tai nav piekļuves. Klients maksājuma veikšanas brīdī tiek novirzīts uz aizsargātu bankas interneta vietni. Līdz ar to, visi maksājumi, kas tiek veikti, izmantojot SIA “Flowdel solutions” interneta vietni, ir droši.

SIA “Flowdel solutions” interneta vietnē www.elitwood.lv tiek izmantotas sīkdatnes. To lietošanas noteikumi ir tikuši noteikti saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Pastāv iespēja atteikties no sīkdatņu izmantošanas vietnē, bet tas iespējami ietekmē tiešsaistes veikala darbību. Lietojot www.elitwood.lv interneta veikala vietni Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai.